Lēdmanes pamatskolas sporta zāle

Par objektu

Objekta nosaukums:
Lēdmanes pamatskolas sporta zāles rekonstrukcija
Adrese:
Lēdmanes pamatskola, Lielvārdes novads. Lēdmane
Pasūtītājs:
Lielvārdes novada Pašvaldība
Rekuss veiktie darbi:

Esošā skārda apšuvuma demontāža sporta zālei (785m2),
sienu siltināšana ar ekovati, jumta sendvičpaneļu montāža, sienu apdare ar profilētām skārda loksnēm (2020m2) u.c.

Klienta atsauksme

„Būvuzņēmums SIA „REKUSS Construction” kā apakšuzņēmējs, sadarbojoties ar ģenerāluzņēmēju SIA „RBSSKALS Būvsabiedrība”, pēc Lielvārdes novada pašvaldības pasūtījuma laika periodā no 2010.gada oktobra līdz 2011.gada augustam veica apjomīgus renovācijas un rekonstrukcija darbus Lielvārdes novada trijās skolās:

  • Jumpravas vidusskolā, Ozolu iela 14, Jumprava, Lielvārdes novads;
  • Lēdmanes pamatskolā, Lēdmane, Lēdmanes pag., Lielvārdes novads;
  • Lielvārdes mūzikas skolā, Dravnieku iela 8, Lielvārde, Lielvārdes novads.

Energoefektivitātes paaugstināšanas ietvaros skolu ēkām tika organizēti un realizēti apjomīgi renovācijas darbi – ēku fasāžu, pamatu, bēniņu un jumtu siltināšana, Jumpravas un Lēdmanes skolām SIA „REKUSS Construction” veica jumta konstrukciju nomaiņu uz slīpajiem jumtiem un to siltināšanu, kā arī projekta ietvaros tika veikti Lēdmanes pamatskolas sporta zāles rekonstrukcijas darbi, bruģēšanas darbi, elektroinstalāciju darbi, zibensnovedēju uzstādīšana u.c. saistītie darbi.

Būvuzņēmums SIA „REKUSS Construction” renovācijas darbus paveica kvalitatīvi, būvniecības procesā tika ievēroti darba drošības noteikumi, kā arī tika nodrošināta kārtība būvobjektos.

Pateicoties par veiksmīgo sadarbību, rekomendējam arī citiem projektu pasūtītājiem izvēlēties būvuzņēmumu SIA „REKUSS Construction” kā renovācijas darbu veicējus!”

Lielvārdes novada Pašvaldības izpilddirektors Gvido Vītoliņš

Apskatīt visus objektus