“Virte” ražotne Limbažos

Par objektu

Objekta nosaukums:
Kantora ēkas rekonstrukcija par ražošanas ēku
Adrese:
Limbaži, Meliorācijas iela 19
Pasūtītājs:
SIA "Virte Tehnoloģijas"
Darbu apjoms:
Ražošanas ēkas jumts: 465m2, sienas: 850m2
Rekuss veiktie darbi:

esošās sienas seguma demontāža, poliuretāna sendvičtipa paneļu piegāde un montāža sienām un jumtam, z-profilu piegāde un montāža, biroja ēkas atjaunošanas darbi, vārtu, logu, durvju uzstādīšana u.c.

Apraksts

Uzņēmums SIA “Virte Tehnoloģijas” izlēma “dot otru dzīvi” pamestai, izdemolētai ēkai Meliorācijas ielā, Limbažos. Lai taupītu līdzekļus, pasūtītājs ražotnes ēkai izvēlējās uzstādīt lietotas dzelzsbetona konstrukcijas. Ražotnes ēka tika piebūvēta pie renovējamās biroja ēkas.

Objektā izmantoti Rekuss piegādātie materiāli: Poliuretāna sendvičtipa sienas paneļi ar 100mm pildījumu, jumta paneļi 120/155mm, cinkoti Z-profili Z200.

Klienta atsauksme

“Laika posmā no 2014.gada 20.oktobra līdz 2015.gada 25.jūnijam SIA Rekuss Būve kā ģenerāluzņēmējs veica būvdarbus objektā “Kanotra ēkas rekonstrukcija par ražošanas ēku, Meliorācijas ielā 19, Limbažos”, kas nu ir mūsu jaunā ražotne 450m2 platībā un biroja ēka 300m2 platībā.

Rekuss Būve ņēma vērā mūsu vēlmes un prasības, darbus veica kvalitatīvi, iekļaujoties termiņos un ar vislielāko atbildību. Balstoties uz sadarbību, Rekuss varam raksturot kā profesionālu, labi organizētu būvuzņēmumu.

Mūsu darbinieki jaunajā, rekonstruētajā ēkā jūtas ļoti omulīgi, telpas ir plašas un gaišas, darbiniekiem ir teicami darba apstākļi. Esam spējīgi ievērojami kāpināt ražošanas jaudas. Mums ir patiess prieks un esam gandarīti par atjaunoto biroja ēku, sakoptu vidi mums apkārt.

SIA Virte Tehnoloģijas pozitīvi vērtē sadarbību un rekomendē SIA Rekuss Būve kā uzticamu sadarbības partneri.”

SIA Virte Tehnoloģijas Valdes loceklis:  Kaspars Mežapuķe

Apskatīt visus objektus