Materiālu montāža

Sienu un jumtu izveide

Materiālu montāža

Piedāvājam veikt jebkura veida sienu un jumtu montāžu industriālajām ēkām visā Latvijas teritorijā!

Pieredze

Vairāk nekā 10 gadu laikā esam uzkrājuši zināšanas un amata prasmes industriālās būvniecības nozarē. Esam veikuši visaugstākās sarežģītības sienu un jumtu sendvičpaneļu montāžu, trapecveida profilu, nesošo profilu un konstruktīvo profilu montāžas darbus. Precīzo, kvalitatīvo un laikā izpildīto darbu atzinīgi novērtē ēku saimnieki un ikdienas lietotāji.

Darbi

Esam īstenojuši vairāk nekā 100 dažāda veida un lieluma projektus visā Latvijā, piemēram, Ventspilī, Krāslavā, Valkā, Kuldīgā, Jelgavā, Liepājā, Salaspilī, Rēzeknē, Bauskā, Cēsīs, Tukumā, Jūrmalā, Ogrē un citur. Mūsu būvētie veikali, noliktavas, lauksaimniecības ēkas, sporta zāles, angāri, rūpnīcas un daudzi citi industriālās būvniecības objekti ir kļuvuši par pierādījumu kvalitatīvam, operatīvam un finansiāli izdevīgam darbam.

Pieredze

Par mūsu motāžnieku darba rezultātu Jūs varat pārliecināties Ramirent, Dommo, K-Rauta, TEC-2, Depo, Sils, Toyota, Ford, Wellman, Maxima un daudzās citās REKUSS realizētās būvēs.

 

Skatīt objektus

Noderīgi

Tekoši jumti, šķības sienas, slikta siltumizolācija visbiežāk ir neprofesionālas pašdarbības rezultāts. Aicinām jūs uzticēt montāžas darbus mūsu speciālistiem, kas ieekonomēs jūsu laiku un līdzekļus ilgtermiņā, jo par kļūdām nebūs jāmaksā divreiz.

Jūs varētu arī interesēt