Par Rekuss

Industriālo ēku būvniecības uzņēmums

Rekuss - industriālo ēku būvniecības uzņēmums

Ja vēlaties uzsākt ražošanu vai attīstīt biznesu, būvējot vai renovējot rūpnīcas, veikalus, angārus vai citas industriālās ēkas, uzticiet savas ieceres mums! Mēs parūpēsimies, lai tās tiktu īstenotas augstākajā kvalitātē, precīzi termiņos un taupot jūsu līdzekļus un laiku.

Mēs, REKUSS, esam industriālo ēku būvniecības uzņēmums, kas jau kopš 2003.gada sniedz visaptverošu industriālās būvniecības servisu – sākot no skices līdz pat ēkas nodošanai ekspluatācijā.

Mūsu komandas darbu raksturo liela darba pieredze augstas sarežģītības apstākļos, labāko jomas ekspertu zināšanas, ilgtermiņa domāšana, izpratne par līdzekļu ekonomiju un rūpīga attieksme pret darbu.

Sendvičpaneļu tirdzniecība un montāža, industriālā būvniecība

Rekuss pakalpojumi

Sadarbība ar Rekuss

Mūsu klientu vidū ir gan zemnieku saimniecības un privātpersonas, gan industriālo parku īpašnieki un nekustamo īpašumu attīstītāji. Mūs visus vieno vēlme pēc kvalitatīvām un katra vajadzībām piemērotām industriālajām ēkām. Atslēga šīs vēlmes piepildījumam ir sadarbība.

Sadarbība ar zemniekiem

Sapnis par ērti lietojamu tehnikas novietni, labības glabātuvi vai saldētavu, pirmkārt, ir jāpastāsta. Mēs sadzirdot piedāvājam risinājumus, kas nereti pārsniedz plānoto. Kā tas ir iespējams? Jo pazīstam sadarbības spēku, kas veidojas, apvienojoties jūsu vajadzībām un mūsu pieredzei.

Sadarbība ar ģenerāluzņēmējiem

Ja esat ģenerāluzņēmējs un meklējat kādu, kurš spēj kvalitatīvi un ātri montēt jumtus un sienas, kā arī projektēt un renovēt industriālās būves, mēs esam īstie. Strādājot ar teju visiem lielākajiem Latvijas būvuzņēmējiem, varam lepoties ar uzticama uzņēmuma reputāciju.

Sadarbība ar attīstītājiem un privātuzņēmējiem

Nekustamo īpašumu attīstītāji un privātuzņēmēji, nedalot uzmanību, var domāt par savu biznesu, kamēr mēs rūpējamies par biroja ēku, ražotņu, noliktavu, veikalu vai citu ēku būvniecību. Jo katram jādara tas, ko viņš vislabāk prot.

Vakances

Ja vēlaties pievienoties mūsu komandai, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz [email protected]!

Ja jūs interesējošā vakance šobrīd nav izsludināta, jūsu CV tiks reģistrēts un saglabāts REKUSS datu bāzē. Konkursa gadījumā izskatīsim arī Jūsu kandidatūru.

 

Skatīt visas vakances

Mūsu paveiktie darbi

Par mūsu pieredzi un profesionalitāti liecina mūsu darbi. Aicinām jūs iepazīties ar mūsu īstenotajiem objektiem, kas veiksmīgi kalpo saviem saimniekiem visā Latvijas teritorijā!

Noliktavu kompleksa jaunbūve
Ražošanas ēkas būvniecība
Veikals – noliktava DEPO
LIDL loģistikas centra, tehniskās palīgēkas, ūdens rezervuāru, apsardzes posteņa jaunbūve
Administratīvās ēkas un noliktavas ēkas ar ražošanas telpām būvniecība